امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135313
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری روداو، تروریست‌های داعش پس از اعدام پزشکانی که از معالجه تروریست‌ها

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری روداو، تروریست‌های داعش پس از اعدام پزشکانی که از معالجه تروریست‌ها سرباز زده بودند، به دیگر همکاران آنها هشدار داده‌اند که تکرار چنین عملی با شلاق پاسخ داده خواهد شد.

بر اساس این گزارش، «حسن فاضل آلاف» مدیر مرکز آموزشی درمانی ابن‌سینا شهر موصل گفته که ده‌ها پزشک پیش از این به دلیل خودداری از رفتن به مقرهای داعش اعدام شده‌اند و تاکنون حتی اجساد آنها هم به خانواده‌هایشان تحویل نشده است.

آلاف گفته که داعشی‌ها در آخرین تعامل خود با جامعه پزشکان موصل به آنها هشدار داده‌اند که در صورت خودداری از رفتن به مناطق دورافتاده و عدم مداوای تروریست‌ها در این مناطق، شلاق خواهند خورد.

این تهدید البته پیش از این عملیاتی شده و به طور مثال آقای «حکمت سلطان»، مدیر 50 ساله مرکز اورژانس «السلام» گفته که در ماه آگوست به دلیل خودداری از رفتن به منطقه «تل‌عفر» برای مداوای تروریست‌های داعش، 120 ضربه شلاق خورده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها