امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135322
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
حبیب اسماعیلی مدیر عامل موسسه فیمسازان مولود در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس ضمن ابراز رضایت از فروش خوب فیلم سینمایی «ملبورن» گفت: ...

حبیب اسماعیلی مدیر عامل موسسه فیمسازان مولود در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس ضمن ابراز رضایت از فروش خوب فیلم سینمایی «ملبورن» گفت: فروش اولین ساخته نیما جاویدی که دیروز به روی پرده سینماها رفته با توجه به اینکه هنوز تیزرهای تلویزیونی و بیلبوردها نیز آغاز نشده فروش بسیار خوبی داشته است.

وی افزود: فیلم «ملبورن» هم اکنون 15 سینما در اختیار دارد اما امروز دو سینما به جمع سینماهای نمایش دهنده این فیلم افزوده خواهد شد.

اسماعیلی گفت: امشب اکثر سینماهای نمایش دهنده «ملبورن» سانس های فوق العاده خود را به این فیلم اختصاص داده اند و پردیس سینما کورش نیز بلیط های خود را به صورت کامل پیش فروش کرده است.

این تهیه کننده سینما خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرایطی به وجود آمده تا فیلمهایی که متفاوت تر از بقیه آثار هستند توسط مخاطبان به خوبی دیده شوند که این برای فیلمسازان و تهیه کنندگان جای خوشحالی دارد.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «ملبورن» ساخته نیما جاویدی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی اکران خود روز گذشته چهارشنبه 3 دی‌ماه به سرگروهی سینما آفریقا آغاز کرده است و توانسته شب گذشته در اولین روز از اکران خود 11 میلیون تومان از گیشه را به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار