امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135326
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،کمپانی والت دیزنی قصد دارد به کاراکتر بلوم فرصت تازه‌ای برای ماجراجویی بدهد.منابع نزدیک به کمپانی می‌گویند ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،کمپانی والت دیزنی قصد دارد به کاراکتر بلوم فرصت تازه‌ای برای ماجراجویی بدهد.منابع نزدیک به کمپانی می‌گویند قسمت چهارم فیلم قرار است به احیای این مجموعه فیلم بپردازد.

به این ترتیب،کاراکتر اورلاندو بلوم هم که در قسمت‌های قبلی از داستان فیلم حذف شد،می‌تواند با تمهیدات تازه حیات تازه‌ای پیدا کند.

در قسمت سوم فیلم که در سال 2011 به نمایش عمومی در آمد،فقط کاراکترهای جانی دپ و جفری راش در قصه حضور داشتند.

بلوم در یک مصاحبه تازه،خبر از ملاقات و گفت‌و‌گو با تهیه‌کنندگان این مجموعه فیلم داده و گفته برای بازی در قسمت چهارم دعوت به هم کاری شده است.

او می‌گوید:«صحبت‌هایی شده و مذاکرات در حال انجام است.نمی‌دانم نتیجه کار چه خواهد شد و فعلا نمی‌توانم توضیح بیشتری در این ارتباط بدهم.»

صحبت تازه بلوم یک بار دیگر توجه رسانه‌های گروهی را به مجموعه فیلم «دزدان دریایی کارائیب» جلب کرده است.

این در حالی است که کمپانی والت دیزنی اطلاعات زیادی درباره قسمت تازه این مجموعه فیلم پرفروش خود منتشر نکرده است.

امر کارگردانی قسمت جدید فیلم را تیم دو نفره یواکیم رونینگ و اسپن ساندبرگ به عهده دارند.

آن‌ها این فیلم را براساس فیلمنامه‌ای از جف ناتانسن کارگردانی خواهند کرد.شنیده می‌شود که خاویر باردم و کریستف والتز بازیگران اسپانیایی و آلمانی در نقش کاراکترهای منفی فیلم بازی می‌کنند.

کلید فیلمبرداری قسمت جدید این اکشن فانتزی و ماجراجویانه اواسط سال آینده میلادی زده می‌شود و برای هفتم ژولای 2017 بع روی پرده سینماها خواهد رفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها