امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135337
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، پس از آنکه حسین طاهری مدیر مرکزهای نمایشی روز گذشته استعفای خود را به وزیر ارشاد تقدیم کرد، صبح امروز پایگاه اطلاع رسانی ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، پس از آنکه حسین طاهری مدیر مرکزهای نمایشی روز گذشته استعفای خود را به وزیر ارشاد تقدیم کرد، صبح امروز پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از موافقت علی جنتی با این استعفا خبر داد.

در این خبر آمده کوتاه است:«وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه‌ای خطاب به «علی مرادخانی» معاون امور هنری‌اش با استعفای «حسین طاهری» مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موافقت کرد.

جناب آقای مرادخانی لطفا تا تعیین مدیر کل جدید، برای اداره کل هنرهای نمایشی سرپرستی مشخص کنید».

طاهری در متن نامه استعفای خود، 10 مورد از جمله برخی مشکلات به ویژه در زمینه بودجه تئاتر و ناهماهنگی و دخالت در امور مدیریت عنوان کرده بود تا به این ترتیب به شایعاتی که مدت‌ها در خصوص اختلاف نظر او و علی‌مرادخانی در خصوص نحوه اداره تئاتر کشور شنیده می‌شد مهر تائید بزند، بخصوص اینکه طاهری استعفای خود به وزیر ارشاد تقدیم کرد و نه معاون هنری که توسط او به این سمت(مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی) منصوب شده بود.

براساس این گزارش، برخی شنیده‌ها از حسین مسافرآستانه که زمزمه های خروج او از موسسه رسانه‌های تصویری با توجه به سیاست جدید سازمان سینمایی شنیده می‌شود، و شهرام کرمی به عنوان گزینه‌های اصلی جانشینی حسین طاهری حکایت دارد. همچنین برخی منابع از بازگشت حسین طاهری به تلویزیون که یکی از تهیه‌کنندگان و مدیران با سابقه آن به شمار می‌رود، خبر می‌دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها