امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135338
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
علی‌اکبر صفی‌پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ...

علی‌اکبر صفی‌پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون بازسازی بنای مقبره‌الشعرا اظهار داشت: تفاهمنامه خوبی با شهرداری تبریز منعقد شده و مدیریت مقبره‌الشعرا به شهرداری واگذار شده است.

وی ادامه داد: پس از این موضوع اطراف مقبره‌الشعرا در حال خاک‌برداری بوده و اقدامات خوبی در دست انجام است، تا مجموعه بزرگ فرهنگی در این ناحیه احداث شود.

صفی پور ضمن بیان اینکه میراث فرهنگی، اوقاف، شهرداری و اداره کل ارشاد استان، به ریاست استاندار شورای سیاستگذاری تشکیل می‌شود ابراز داشت: این موضوع مشارکتی است از این رو شورای سیاستگذاری تشکیل شده و مشارکت نهادها را شاهد هستیم.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، نماد مقبره‌الشعرا پابرجا خواهد بود و اطراف آن نگارخانه‌های مختلف، نمایشگاه‌ها، فضاهای فرهنگی، تالار اجتماعات و بخش‌های مدیریتی در بخش‌های پائین از سطح زمین ساخته می شود تا به نماد اصلی آسیب نرسد.

این مقام مسئول پیرامون زمان اتمام این پروژه گفت: زمان دقیقی را نمی‌توان اعلام کرد اما تاکنون پیشرفت خوبی داشته است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها