امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135342
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، این کار با هدف کم کردن خشونت موجود در فیلم صورت می‌گیرد.کمپانی فوکس قرن بیستم پس از نمایش خصوصی فیلم برای منتقدان ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، این کار با هدف کم کردن خشونت موجود در فیلم صورت می‌گیرد.کمپانی فوکس قرن بیستم پس از نمایش خصوصی فیلم برای منتقدان و تماشاگران منتخب،تصمیم به این کار گرفت.

بینندگان فیلم در نمایش خصوصی آن،از خشونت بالای این اکشن دلهره آور انتقاد کردند و گفتند خشونت آن،مناسب حال تماشاگران نیست.در عین حال،کم کردن صحنه های خشن فیلم می تواند کمک کند تا درجه نمایشی بهتری بگیرد.

در حالی که تماشای فیلم برای افراد کمتر از 18 سال ممنوع است،تدوین دوباره آن می‌تواند درجه سنی نمایش برای افراد بالای 12 سال را بگیرد.

قبل از این،منتقدان سینمایی نسبت به خشونت بالای دو قسمت قبلی این مجموعه فیلم انتقاد و اعتراض کرده بودند.

این در حالی است که منابع نزدیک به تهیه کنندگان فیلم می گویند حذف صحنه های خشن قسمت سوم،شخصیت تازه ای از کاراکتر برایان میلز را ارائه خواهد داد.

این کاراکتر با بازی لیام نیسن ایرلندی تبار،یک مامور بازنشسته سازمان‌های جاسوسی است که برای نجات جان نزدیکان خود از دست گروه های تروریستی وارد عمل می‌شود.

قسمت سوم «ربوده شده» که توسط لوک بسون فیلمساز و تهیه کننده فرانسوی تهیه شده،برای هشتم ژانویه به روی پرده سینماهای جهان می رود.

اولیویه مگاتون این فیلم را براساس طرح فیلم نامه‌ای از لوک بسون کارگردانی کرده است.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها