امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135351
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم سینمایی «شیار 143» ساخته نرگس آبیار تا پایان روز پنج‌شنبه 4 دی ماه به فروشی بالغ ...

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم سینمایی «شیار 143» ساخته نرگس آبیار تا پایان روز پنج‌شنبه 4 دی ماه به فروشی بالغ بر 2 میلیارد و 900 تومان دست یافت.

علی سرتیپی مدیرعامل مؤسسه فیلم ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، فروش این فیلم را در تهران یک میلیارد و 250 میلیون تومان و در شهرستان یک میلیارد و 50 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: علاوه بر تهران و شهرستان این فیلم در اکران‌های جنبی و دانشگاهی نیز 600 میلیون تومان به فروش رسیده است و هم اکنون 75 سینما به سرگروهی سینما آزادی در اختیار دارد.

بنا بر این گزارش، فیلم سینمایی «آنچه مردم در مورد زنان نمی‌دانند» ساخته قربان محمدپور نیز فروش خود را به مرز یک میلیارد تومان نزدیک کرد.

این در حالی است که آخرین ساخته قربان محمدپور در تهران 670 میلیون تومان و در شهرستان 250 میلیون تومان از گیشه را نصیب خود کرده و در حال حاضر 35 سینما به سرگروهی سینما قدس در اختیار دارد.

همچنین عبدالله علیخانی مدیرعامل مؤسسه پویا فیلم در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، فروش فیلم سینمایی مستانه را تا پایان روز پنج‌شنبه 4 دی ماه 340 میلیون تومان اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، «خانه کنار ابرها» ساخته سیدجلال دهقانی اشکذری نیز طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه به 5 میلیون فروش دست یافت.

این فیلم در حال حاضر 9 سینما در اختیار دارد و سینمای استقلال را به عنوان سرگروه خود برگزیده است و اما فیلم سینمایی «چندمترمکعب عشق» ساخته جمشید محمودی نیز طی 7 روز اکران به فروش 51 میلیون تومانی دست یافت.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری فروش این فیلم را در روز چهارشنبه 8.5 میلیون تومان و پنج‌شنبه 11.5 میلیون تومان در تهران عنوان کرد. «چندمترمکعب عشق» در حال حاضر 10 سینما در اختیار دارد.

همچنین طبق اعلام اسماعیلی مدیر شرکت رسانه مولود فیلم «تراژدی» به کارگردانی آزیتا موگویی پس از سه هفته اکران 260 میلیون تومان در تهران و 100 میلیون در شهرستان‌ها و در مجموع 360 میلیون تومان فروش کرده است.

سعید خانی مدیر بخش مؤسسه نسیم صبا نیز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، فروش فیلم سینمایی «بیگانه» ساخته بهرام توکلی را 105 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این فیلم شب گذشته در سینمای تهران 9 میلیون تومان از گیشه را نصیب خود کرده است و در حال حاضر 10 سینما در اختیار دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها