امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135373
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۶
تعداد بازدید: 108
ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد و عضو هیأت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی ...

ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد و عضو هیأت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> با اشاره به تشکیل جلسه تعیین هیأت مؤسس حزب رهروان اظهار داشت: جلسه تدوین اساسنامه و تعیین اعضای هیأت مؤسس حزب رهروان هفته جاری تشکیل می‌شود و شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت فردا درباره زمان برگزاری این جلسه بحث خواهد کرد.

وی افزود: همچنین در این جلسه بناست نحوه فعالیت و تعاملات حزب خارج از مجلس و تشکیل ارکان آن مورد بحث و بررسی قرار گیرد و طبق برنامه بنا داریم تا پایان سال جاری حزب رهروان ارکان خود را شکل داده و فعالیتش را آغاز کند.

این عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در پاسخ به این سؤال که آیا درخواستی از سوی علی لاریجانی برای تشکیل حزب رهروان به وزارت کشور ارائه شده است یا نه؟ توضیح داد: درخواست تشکیل حزب توسط هیأت مؤسس به وزارت کشور ارسال می‌شود و با توجه به موقعیت و جایگاه رئیس مجلس، بعید به نظر می‌رسد که وی در هیأت مؤسس حزب رهروان عضویت داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار