امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135389
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات حبرگزاری فارس، انتشارات امید ایرانیان تمدید مجوز گرفت. بر اساس این گزارش، جمیله کدیور در صفحه شخصی خود در فیس بوک ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات حبرگزاری فارس، انتشارات امید ایرانیان تمدید مجوز گرفت.

بر اساس این گزارش، جمیله کدیور در صفحه شخصی خود در فیس بوک اعلام کرد: به رغم برخی مقاومت‌ها بالاخره بعد از چند ماه پیگیری انتشارات امید ایرانیان تمدید مجوز شد. این تمدید مجوز پس از چند سال وقفه در کار انتشارات صرفا مدیون حمایت آقای جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است. جا دارد از ایشان بخاطر حمایت‌شان تشکر کنم. امیدوارم به تدریج کتاب‌هایی که در این سال‌ها در ارشاد گم شدند! را منتشر سازم.

 

علی جنتی نیز در پیامی ذیل مطلب جمیله کدیور در فیس بوک نوشت:

با سلام خوشحالم که مجددا به صحنه نشر بازگشتید. آنچه انجام شد صرفا براساس وظیفه قانونی بود که برعهده این وزارتخانه گذاشته شده است موفق باشید.

 

علی شجاعی صائین مدیر اداره کتاب وزارت ارشاد در گفت و گو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در این راستا اعلام کرد: پیش از این برای این فعالیت تقاضا ارسال شده بود و بناشده بود که بررسی صورت گیرد.از این رو با ارائه مدارک از سه هفته پیش مجوز ناشر تمدید شد.

بر اساس این گزارش، انتشارات امید ایرانیان ناشر آثار عطاءالله مهاجرانی که مدتی غیرفعال شده بود اعلام کرد دوباره فعالیت خود را از سر می‌گیرد. ظاهرا روند مجوز در دوران مهاجرانی به دستور او بدون بررسی‌های لازم طی شده بود.

البته کدیور پیش از این هم یک‌بار از فعالیت مجدد انتشارات امید ایرانیان خبرداده بود اما اداره کتاب هرگونه فعالیت را غیر مجاز دانسته بود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها