امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135394
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیشکک، «ایشین‌بیک بکشوف» معاون شبکه تلویزیونی دولتی «LTR» ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیشکک، «ایشین‌بیک بکشوف» معاون شبکه تلویزیونی دولتی «LTR» قرقیزستان در بازدید از دفتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیشکک، ملت‌های ایران و قرقیزستان را دارای اشتراکات فراوان فرهنگی و سنتی برشمرد.

وی در این دیدار با اشاره به هجمه رسانه‌ای سنگین غرب علیه کشورهای منطقه، هدف اصلی آنها را بازداشتن جوانان این کشورها از اندیشیدن صحیح درباره آینده کشور و مردمشان دانست که تنها در پی تحمیل شیوه زندگی خود به سایر ملت‌ها هستند.

بکشوف افزود: اگر غرب به راستی به دنبال پیشرفت سایر کشورهاست، پس چرا آموزش علوم و تکنولوژی‌های روز خود را به دیگر ملت‌ها ارائه نمی‌دهد و تنها با هجمه سنگین تبلیغاتی، در پی گمراه ساختن جوانان کشوهای شرقی و آلوده ساختن آنهاست؟

معاون شبکه تلویزیونی دولتی «LTR» قرقیزستان ادامه داد: آشکار است که در پشت‌پرده این برنامه‌ها تخریب ارزش‌های اخلاقی سنتی این جوامع دنبال می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به وجود ارزش‌های بالای اخلاقی در سریال‌های ایرانی، از استقبال خوب قرقیزها از پخش سریال ایرانی «او یک فرشته بود» به زبان قرقیزی در شبکه «LTR» که با مساعدت رایزنی فرهنگی سفارت کشورمان آماده شده است، خبر داد.

در این دیدار طرفین ضمن آشنایی با فضای کار رسانه‌ای یکدیگر، زمینه‌های همکاری در این حوزه را مورد بررسی قرار دادند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها