امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135397
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 86
سرهنگ عین‌اله جهانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور فاتب در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اعلام خبر ...

سرهنگ عین‌اله جهانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور فاتب در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: طرحی را از چند ماه پیش همگام با معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با محوریت و نمادسازی خط سفید آغاز کردیم که آن را با آموزش، اطلاع‌رسانی، فرهنگ‌سازی و تبلیغات از جانب رسانه‌ها، جراید و حتی تبلیغات محیطی به آحاد مردم معرفی کردیم که همان طرح «ایست به احترام زندگی» است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور فاتب تصریح کرد: یکی از خط‌های مهم در راهنمایی و رانندگی که حاشیه امنی برای عابران پیاده به وجود می‌آورد خط عابر پیاده است چرا که 50 درصد تصادفات فوتی در تهران مربوط به عابران پیاده است پس رعایت مفهوم این خط جزو اولویت‌هاست.

سرهنگ جهانی با بیان این مطلب که از عابران و رانندگان انتظار می‌رود که حتما به این حاشیه امن توجه داشته باشند، گفت: رعایت گذرگاه‌های عابر پیاده از امروز در تقاطع‌های مهم شهر تهران اجرایی و عملیاتی شده است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور فاتب افزود:‌ 10 درصد از تصادفات نیز به خاطر تغییر مسیر ناگهانی خودروهاست که دلیل آن عدم رعایت مقررات خط‌کشی‌ها و عدم رعایت حق خودروهای دیگر است که طرح حرکت بین خطوط نیز با همکاری معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران انجام شده و از امروز در  دو منطقه 6 و 8 که تمام زیرساخت‌های مربوط به خطوط در آنها اجرا شده، عملیاتی می‌شود.

سرهنگ جهانی اظهار امیدواری کرد: عملیاتی شدن دو طرح ایست به احترام زندگی و حرکت‌های خودروها در بین خطوط بتواند به نظم و ساماندهی وضعیت ترافیک تهران کمک کند و آرامش را در ترددهای شهری به وجود آورد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها