امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135409
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 86
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی اخوان بهابادی در مراسم معرفی مدیران جدید مجموعه فنی سازمان و تکریم مدیران پیشین در این مجموعه حرکت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی اخوان بهابادی در مراسم معرفی مدیران جدید مجموعه فنی سازمان و تکریم مدیران پیشین در این مجموعه حرکت به سوی به روز رسانی رسانه را از اولویت های کاری در رسانه ملی خواند و گفت: با تشکیل شورای عالی رسانه ملی تحولات جدیدی در حوزه فنی سازمان صدا و سیما پدید خواهد آمد تا بستر مناسب برای استحاله رسانه ملی از حالت سنتی به حالت نوین آماده شود.

وی یکی از اهداف جدید سازمان را برون سپاری کارهای فنی اعلام کرد و گفت: در چابک سازی سازمان تلاش خواهیم کرد با سپردن کارهای فنی به بخش خصوصی، علاوه بر بهره‌گیری از توان بخش های برون سازمانی، از قابلیت های فنی سازمان برای پیشبرد اهداف بزرگتر استفاده کنیم.

وی هدف گذاری برای مدیران جدید را فرصت زمانی یک ساله عنوان کرد و افزود : امیدواریم به کمک شما عزیزان در این فرصت بتوانیم به اهداف خود در نوین سازی رسانه برسیم.

همچنین قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما در امور فناوری و رسانه های نوین سوم دی ماه در احکامی جداگانه مدیران جدید زیر مجموعه خود را معرفی کرد.

بر اساس احکام جدیدی که دکتر اخوان بهابادی صادر کرده است جعفر بلوک آذری به سمت مدیرکل هماهنگی و اجرایی ،حسین صابری‌مقدم به سمت دبیر شورایعالی رسانه‌های نوین ، سید عبدالحمید دستغیبی به سمت مدیرکل صدا و تصویر‌، علیرضا پورصابر به سمت مدیرکل فنی پخش ، امیرحسن نافذ به سمت مدیرکل نظارت فنی و ارزیابی استانداردها ، محمد فهمی هشیانی به سمت مدیرکل فرستنده‌های تلویزیونی و اف ام، سیدعبدالله عظیمی به سمت مدیرکل تحقیقات و جهاد خودکفایی، رضا علیدادی به سمت رئیس مرکز فنی رسانه و سرپرست اداره کل ارتباطات ماهواره‌ای، محمدحسین ملاعلیا به سمت مدیرکل ساختمان و تاسیسات، سیدمحسن بلادیان به سمت مدیرکل ارتباطات زمینی و محمدرضا سلیمیان به سمت مدیرکل فرستنده‌های رادیویی سازمان صدا و سیما منصوب شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها