امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135420
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بخش‏های خبری مشروح، خلاصه، عمومی، بازار و تجـارت و ورزشی با هدف تسریع در انتشار خبر برای مخاطبان، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بخش‏های خبری مشروح، خلاصه، عمومی، بازار و تجـارت و ورزشی با هدف تسریع در انتشار خبر برای مخاطبان، از 32 بخـش خبـری بـه 45 بخـش رسیده است که افزایش تعداد بخش های اخبار ورزشی به 8 بخش از آن جمله است.

 

ایـن گـزارش می افـزاید، بخـش‏های مختلف خبـری شبکه‏ خبـر در جـدول پخشی متـراکم، راس هر ساعت و هر نیم ساعت بر روی آنتن می رود.

 

به دنبال تغییرات جدول پخش برنامه های شبکه‏ خبر، برنامه "صبـح با خبر" که روزهـای شنبـه تا پنجشنبه از ساعت 7 تا 9 پخش می شود نیز با تغیـیراتی از بـرنامه‏ای ترکیبـی به برنامه‏ای کاملا خبری تبدیل شده است.

 

افزایش دو برابری گزارش‏های مستند خبری از دیگر تغییرات در جدول پخش این شبکه به شمار می رود به طوریکه این بخش از 3 گزارش در روز به 7 گزارش در روز افزایش یافته است.

 

پخش تیزر برنامه‏ ها به صورت روزانه، شبانه و هفتگی و افزایش 50% خبرهای هواشناسی از دیگر تغییرات جدول پخش شبکه‏ خبر با هدف انتشار سریع خبر و جذب مخاطب بیشتر است.

 

همچنین به منظور جریان سازی موضوعات خبری روز از طریق گفتگو با کارشناسان و صاحبنظران گفتگوهایی به مدت 45 دقیقه برای 2 شب در هفـته (‏دوشنبـه و چهـارشنـبه) از ساعـت 22:15 تا 23:00 طراحی شده است. ضمن اینکه در 6 نوبت پس از بخش های خبری 10 صبح، 30/11، 14، 15، 18، 30/18 بخش پیشخوان خبر با دعوت حضوری و تلفنی از مسئولان و کارشناسان، به تشریح کامل‏تر زوایای مختلف اخبار داخلی و خارجی می پردازد و گفتگوهایی را هم بصورت زنده و مستقیم از دفاتر خبری سوریه، عراق و افغانستان تقدیم بینندگان می کند.

 

لازم به ذکر است، علاقمندان برای کسب جزئیات بیشتر از جـدول پخـش اخـبار شبـکه خبـر می توانند با شماره گویای 27866000 روابط عمومی این شبکه تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها