امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135425
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسکای نیوز عربی خبر داد که عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور یمن یک عضو انصار الله یمن را به ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسکای نیوز عربی خبر داد که عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور یمن یک عضو انصار الله یمن را به عنوان معاون ستاد کل ارتش انتخاب کرد.

در همین زمینه پایگاه خبری «سبأنت» یمن هم گزارش داد که رئیس جمهور یمن به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح در حکمی سرهنگ «زکریا یحیى محمد الشامی» را با ارتقا درجه به سرلشگری به عنوان معان ستادکل ارتش برگزید.

براساس این گزارش، این حکم از زمان صدورش لازم الاجراست و همچنین سرلشگر ستاد «عبدالباری عبدالرحمن عبدالستار الشمیری» نیز به عنوان بازرس کل نیروهای مسلح یمن انتخاب شد.

بسیاری از تحلیلگران یمنی معتقدند که جنبش انصار الله از گروه های سیاسی در کشور بوده که از محبوبیت زیادی برخوردار است و درخواست این جنبش برای مشارکت در دولت یک حق طبیعی برای مقابله با فساد است اما برخی از گروه های سیاسی در کشور مانند حزب سلفی «الاصلاح» در نشست گفت‎وگوهای ملی با این درخواست جنبش انصار الله در دولت مخالفت کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار