امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135436
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
مهدی محمد نبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص اینکه به عنوان سرپرست تیم ملی در جام ملت‌های آسیا انتخاب شده ...

مهدی محمد نبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص اینکه به عنوان سرپرست تیم ملی در جام ملت‌های آسیا انتخاب شده است گفت: کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال صلاح دید تا این اتفاق بیفتد که البته با من در این مورد هنوز صحبتی نشده و در هر صورت من هم از طریق رسانه‌ها از این موضوع مطلع شدم.

وی ادامه داد: بر همین اساس برای برنامه‌ریزی‌های بهتر و آخرین هماهنگی‌ها طی امروز و فردا و به احتمال زیاد فردا در جلسه‌ای با کفاشیان و کی‌روش این موضوعات را بررسی خواهیم کرد.

نبی در مورد آخرین وضعیت بازیکنان سرباز گفت: تا جایی که خاطرم هست در جلسه‌ای بین آقایان تاج و کفاشیان با سردار کمالی صحبت‌هایی در این خصوص مطرح شد که هنوز نتیجه آن اعلام نشده و در جریان نتیجه نیستم اما باز هم تاکید می‌کنم که هرچه قانون بگوید ما هم تابع آن هستیم و هیچگاه در مورد ملی‌پوشان جلوتر از قانون حرکت نخواهیم کرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه گفته می‌شود شرط حضور رفیعی، خط خوردن پولادی است تاکید کرد: این موضوع بین مسئولان نظام‌وظیفه و مسئولان فدراسیون فوتبال مطرح شده و در تماسی که کفاشیان با رئیس فدراسیون فوتبال خواهد داشت مطمئنا در این خصوص به زودی تعیین تکلیف خواهد شد.

وی در مورد برنامه‌های تیم ملی تا قبل از جام ملت‌های آسیا گفت: قرار است در کمپ نهایی خود در سیدنی با عراق بازی کنیم که برگزاری این دیدار نیز به فیفا اعلام شده و در تقویم بازی‌های دو کشور نیز، فدراسیون جهانی این موضوع را ثبت کرده است ضمن اینکه کارهای اداری این مسابقه از طریق دو فدراسیون انجام شده است.

نبی در مورد شایعه لغو دیدار با عراق مانند بازی با فلسطین گفت: دو فدراسیون رابطه خوبی با هم دارند و اتفاقا عراقی‌ها چون در سیدنی اردوی خود را برگزار خواهند کرد آنها نیز روی این بازی برنامه‌ریزی‌های لازم را کرده‌اند و تیم ملی این کشور نیز در استرالیا نیاز به بازی دوستانه دارد. پس قطعا بازی با عراق برگزار می‌شود و این شایعات که از آن صحبت می‌کنید از نظر ما سندیت نخواهد داشت.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها