امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135437
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری یو‌.اس نیوز گزارش داد که ارتش آمریکا درپی نگرانی از حمله احتمالی داعش بخشی ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری یو‌.اس نیوز گزارش داد که ارتش آمریکا درپی نگرانی از حمله احتمالی داعش بخشی از تجهیزات زرهی خود را از افغانستان خارج کرده و به کویت انتقال داده تا در مقابل حمله احتمالی داعش در عراق وارد عمل شوند.

بنابراین گزارش آمریکا از ماه ژوئن بخشی از خودروهای زرهی خود را به کویت وارد کرده تا در صورت نیاز از مرز این کشور وارد عراق شوند و حمله احتمالی داعش را دفع کنند.

یو.اس نیوز همچنین خبر داده که آمریکا بیش از 3100 خودرو زرهی وارد کویت کرده که این خودروهای زرهی در بندر شعیبا کویت قرار دارند.

تجهزات زرهی آمریکایی درحالی دوباره به نزدیک مرزهای عراق بازگشته‌اند که آمریکا در سال 2011 پس از ناکام ماندن طرح امضای قرار داد امنیتی با بغداد برای حضور نظامی بلند مدت در این کشور وادار به خروج از عراق شد و نیروهایش از طریق کویت برای کمک به نیروهای آمریکایی مستقر در افغانستان به این کشور انتقال پیدا کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها