امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135476
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
مهدی دواتگری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: ما نباید در برخی از موضوعات ذوق‌زده عمل کنیم چرا که ...

مهدی دواتگری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: ما نباید در برخی از موضوعات ذوق‌زده عمل کنیم چرا که بارها دیده& zwnj;ایم در برخی مسائل و مناسبت‌های بین‌المللی مسئولان دولتی بسیار ذوق‌زده عمل می‌کنند و اطلاعاتی به مردم داده می‌شود و سپس عدم صحت این موضوعات کشف می‌شود.

وی ادامه داد: در عین حال ما مطالبات زیادی در حوزه میراث فرهنگی و سایر حوزه‌ها از دولت آمریکا داریم.

این عضو کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: در حوزه خریدهای نظامی پیش از انقلاب و مطالباتی که در راستای توافقنامه 1981 انجام شده بود آن موضوع هم اکنون چند سالی است که در دیوان بین‌المللی لاهه در جریان رسیدگی است و اگر آمریکا صداقت داشت نسبت به استرداد اموال جمهوری اسلامی اقدام می‌کرد.

دواتگری افزود: مسئولان ما نباید ذوق‌زده عمل کنند ثابت شده که همواره دولت آمریکا با خوی استکباری خود در روابط بین‌المللی، منافع خود را در نظر می‌گیرد و ما نباید اشتباه فرض کنیم و برخی از رفتارها را حمل بر حسن نیت بدانیم.

وی خاطرنشان کرد: باید مسئولان نسبت به این موضوع واکنش لازم را داشته باشند چون توهین آشکار به ملت ایران تلقی می‌شود و باید از موزه برداشته شود و به دولت آمریکا بازگردانده شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها