امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135479
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، Luce X2 Touch TV «لوس ایکس 2 تاچ تی وی» نام دستگاهی است که در ایتالیا ...

به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، Luce X2 Touch TV «لوس ایکس 2 تاچ تی وی» نام دستگاهی است که در ایتالیا راه‌ اندازی شده است، این دستگاه در واقع یک مشاور هوشمند تغذیه‌ای است که به اینترنت متصل است و در موقع خرید، سلامت بدن خریدار را تجزیه و تحلیل می‌کند تا محصول مناسب را به کاربر پیشنهاد کند.

این دستگاه هوشمند قادر است میان وعده‌ای مطابق با سن و سلامت کاربر را به وی پیشنهاد کند یا در صورتی که کاربر از دستگاه در مورد موادغذایی انتخاب شده سوال کند با در نظر گرفتن وضعیت جسمی کاربر آن را رد یا تایید کند.

Luce X2 Touch TV دارای یک صفحه نمایش 22 اینچی است و مجهز به یک سیستم تشخیص چهره است که فرد را از طریق آن تجزیه و تحلیل  می‌کند و می‌تواند سن، خلق و خو و نیازمندی‌های بدن کاربر را تشخیص دهد و بر اساس این معیارها دستگاه میان وعده‌ای مناسب را به کاربر پیشنهاد می‌کند؛ برای مثال اگر شخصی که دارای اضافه وزن است درخواست قهوه با سه قند داشته باشد باید صبر کند تا دستگاه بعد از بررسی سلامت بدن او درخواست وی را تایید یا رد کند.

حتی کاربر می‌تواند از دستگاه وضعیت سلامت خود را جویا شود و نتیجه آن را بر روی صفحه نمایش ببیند؛ این اولین دستگاه هوشمندی است که می‌تواند از طریق مشاهده چهره اشخاص، وضعیت سلامت، موادغذایی، میان وعده‌ها و نوشیدنی‌هایی که برای آنها بی ضرر است را پیشنهاد کند.انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها