امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135494
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به آغاز طرح ...

سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به آغاز طرح « ایست به احترام زندگی» در تقاطع‌های شهر تهران و همچنین حرکت بین خطوط در مناطق 6 و 8 تهران اظهار داشت: در این طرح، عابران پیاده، راننده وسیله نقلیه و راننده موتورسیکلت دخیل هستند.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: برای جریمه عابران پیاد‌ه‌ای که هنگام چراغ قرمز عابر از گذرگاه‌ها رد شوند، علی‌رغم پیش‌بینی جریمه در جدول جرایم راهنمایی و رانندگی، به دلیل آنچه سازوکار فراهم نیست، این امر اجرایی نمی‌شود، ولی در مواقع وقوع تصادف، حتماً قدر و سهم عابر مشخص می‌شود و اگر از چراغ قرمز عابر پیاده عبور کرده باشد، مطمئناً سهم عابر پیاده به میزان تقصیر مشخص می‌شود.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی ادامه داد: در ارتباط با خودروها و موتورسیکلت‌ها براساس جدول جرائم راهنمایی و رانندگی، تجاوز به خطوط عابر پیاده جریمه 200 هزار ریالی را به دنبال خواهد داشت که اگر منجر به عبور از چراغ قرمز وسایل نقلیه هم شود، جریمه 100 هزار تومان خواهد شد.

سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد: عدم حرکت در بین خطوط که از امروز در مناطق 6 و 8 اجرایی شده، جریمه 400 هزار ریالی را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها