امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۲۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1355
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 233
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، کتاب گزارش عملکرد سازمان سینمایی با عنوان «گزارش‌نامه» فردا در دیدار نوروزی جواد شمقدری با سینماگران رونمایی خواهد ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، کتاب گزارش عملکرد سازمان سینمایی با عنوان «گزارش‌نامه» فردا در دیدار نوروزی جواد شمقدری با سینماگران رونمایی خواهد شد.
«گزارش‌نامه» در 180 صفحه به سردبیری حسن گوهر‌پور در مدت حدود چهارماه آماده و نهایی شده و قرار است در حاشیه دیدار نوروزی رئیس سازمان سینمایی با سینماگران که عصر روز چهارشنبه 28 فروردین در تالار وحدت برگزار خواهد رونمایی شود.

براساس این گزارش، گزارش آماری تحلیلی عملکرد سازمان سینمایی در دو بخش گفت‌وگو و گزارش آماده شده است که گفت‌وگوهای این کتاب به دبیری احسان هوشیارگر و گزارش‌های آماری-تحلیلی به دبیری محمدناصر احدی تهیه و منتشر شده‌اند.

در این کتاب گفتارهایی از مدیران بخش‌هایی مختلف سازمان سینمایی به همراه گزارش عملکرد زیر مجموعه‌های تحت مدیریتشان آمده و برخی از روزنامه‌نگاران و نویسندگان فعال سینمایی نظیر زهرا قزیلی، بیتا موسوی، سیدمحمد لواسانی، علی یعقوبی، صبا شادور، سمیرامیس محمدی، مجید معافی،مریم اکبرلو در تهیه مطالب آن همکاری داشته‌اند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار