امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135515
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صدها نفر از معترضان از سراسر آمریکایی در صدد هستند در تظاهرات علیه رفتار خشونت‌

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صدها نفر از معترضان از سراسر آمریکایی در صدد هستند در تظاهرات علیه رفتار خشونت‌ بار و تبعیض‌آمیز در «فیلادلفیا» ایالت «پنسیلوانیا» حضور پیدا کنند.

«دونا آستون» یکی از افرادی که این تظاهرات ضدنژادپرستی را سازماندهی کرده است روز جمعه (دیروز) به اسپوتنیک اعلام کرد: ما تا حد زیادی در فیلادلفیا و مناطق افراد تبلیغ کرده‌ایم. انتظار می‌رود که افرادی از مسیرهای دوری چون نیویورک‌ در این تظاهرات شرکت کنند.

آستون که هماهنگ کننده «بسیج مسلمانان علیه خشونت پلیس» است، ادامه داد: می‌توانم بگویم که چند صد نفر شرکت خواهند کرد اما اما باید فردا (شنبه) ببینیم چه تعداد شرکت می‌کنند.

بسیج مسلمانان علیه خشونت پلیس اعلام کرد که قصد دارند روز شنبه تظاهرات ضدنژادپرستی در پارک عشق فیلادلفیا برگزار کنند و به رفتار خشونت‌آمیز پلیس با اقلیت‌ها و رنگین‌پوستان آمریکا اعتراض کنند.

آستون ادامه داد: «ما در برهه تاریخی به سر می‌بریم. بحث و بحران بزرگی حول محور نژاد به وجود آمده است. مهم است که ما افراد را ترغیب کنیم تا در گفت‌وگو شرکت کنند.

وی ادامه داد که تمامی سازمان دهندگان این تظاهرات اعضای یک جامعه‌ای هستند تا حد زیادی از خشونت پلیس آسیب دیده‌اند و مسلمانان می‌بایست در کنار آنهایی که به دنبال عدالت هستند بایستند.

طبق این گزارش، هدف اصلی جنبش فیلادلفیا بالابردن آگاهی درباره خشونت‌ علیه سیاهپوستان و رنگین پوستان و درخواست حقوق برابر و امنیت برای تمامی مردم آمریکا می‌باشد.

تظاهرات گسترده زیادی علیه رفتارهای خشونت‌بار پلیس آمریکا در سراسر این کشور در واکنش به تصمیمات هیأت منصفه‌های محلی آمریکا برگزار شده است زیرا هیأت منصفه‌های محلی آمریکا، دو افسر سفیدپوست را علیرغم آنکه دو سیاهپوست بی‌گناه را کشته بودند از اتهام قتل تبرئه کردند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار