امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135520
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گزارش‌ها از شهر «خرسون» واقع در جنوب اوکراین حاکی از 2 انفجار در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گزارش‌ها از شهر «خرسون» واقع در جنوب اوکراین حاکی از 2 انفجار در منطقه است.

«راشاتودی» به نقل ازرسانه‌های محلی نوشت که این انفجار ها در نزدیکی بازار مرکزی شهر به وقوع پیوسته که مرگ یک تن را به دنبال داشته است.

این در حالی است که شب گذشته نیز در جریان انفجار شب گذشته در شهر اودسا، یک نفر کشته شده بود.

اخبار ناآرامی در حالی از منطقه گزارش می‌شوند که بزرگترین تبادل اسیر بین نیروهای دولتی اوکراین و استقلال‌طلبان شرق این کشور بر اساس فرمول «225 در ازای 155» انجام گرفت که به گفته شاهدین، تعداد زیادی مردم غیرنظامی در میان اسرای آزاد شده از سوی ارتش اوکراین وجود دارد.

مقامات کی‌یف در اوایل ماه آوریل گذشته (فروردین ماه) عملیات نظامی گسترده‌ای را در مناطق شرقی اوکراین که خواستار فدراتیوه شدن این کشور هستند، آغاز کردند. درگیری‌های نظامی بین طرفین در این مناطق تاکنون ادامه دارد. بر اساس اطلاعات سازمان ملل متحد، قربانیان این مناقشه در بین مردم غیرنظامی ساکن مناطقه تاکنون به بیش از 4 هزار و 700 نفر رسیده و بیش از 10 هزار نفر از اهالی مناطق شرق اوکراین نیز زخمی شده‌اند.

انتهای‌پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار