امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135534
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انگلیس با پشت سر نهادن فرانسه در سال 2014، پنجمین قدرت اقتصادی جهان تبدیل شد اما آن‌چه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انگلیس با پشت سر نهادن فرانسه در سال 2014، پنجمین قدرت اقتصادی جهان تبدیل شد اما آن‌چه به انگلیس کمک کرد تا رتبه اقتصادی خود را در سطح جهانی بالا ببرد،  فحشا و قاچاق مواد مخدر است.

روزنامه انگلیسی تلگراف با استناد آمار مرکز تحقیقات اقتصاد و بازرگانی انگلیس نوشت، فحشا و مواد مخدر، میلیون‌ها پوند پول در سال 2014 به اقتصاد انگلیس واریز کردند که در نتیجه آن رده انگلیس در اقتصاد جهانی یک درجه ارتقا پیدا کرد.

از سوی دیگر رکود اقتصادی انگلیس کُندتر از آن چیزی بود که پیش بینی شده بود و این هم یکی از دلایل جهش انگلیس در اقتصاد جهانی بود.

تلگراف ادامه می‌دهد در قواعد تازه اتحادیه اروپا، درآمد حاصل از فساد اخلاقی و قاچاق مواد مخدر برای بررسی رشد اقتصادی کشورهای اروپایی در نظر گرفته شد که فرانسه از پذیرش این قاعده امتناع کرد و حصول درآمد به این شکل را جزء رونق اقتصادی خود ندانست.

ارقام رسمی اعلامی از سوی دفتر ملی آمار انگلیس حاکی از آن است، که تجارت جنسی حدود 5.7 میلیارد پوند و قاچاق مواد مخدر حدود 6.62 میلیارد پوند به اقتصاد انگلیس افزوده است.

 

بر اساس آخرین آمار مرکز تحقیقات اقتصاد و بازرگانی انگلیس، رتبه اقتصادی چند کشور اول جهان در مقایسه با سال گذشته میلادی تغییر نکرده و تنها انگلیس که سال 2013 رتبه ششم را داشت، سال 2014 با کسب رتبه 5 در واقع رتبه سال گذشته فرانسه  را از آن خود کرد که این ارتقای رتبه را مدیون در آمد حاصل از تجارت جنسی و قاچاق مواد مخدر است.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها