امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135541
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ وزیر دارایی آلمان روز شنبه از مهاجرت اتباع خارجی به این کشور دفاع کرد و آن را برای ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ وزیر دارایی آلمان روز شنبه از مهاجرت اتباع خارجی به این کشور دفاع کرد و آن را برای آلمان، مفید خواند.
به نوشته خبرگزاری رویترز، «ولفگانگ شوبه» وزیر دارایی آلمان در پاسخ به موضوع مهاجرت و مخالفت راست افراطی با این پدیده، مخالفت خود را با این اعتراضات و مخالفتها اعلام کرد.
این مقام ارشد کابینه آلمان گفت که مهاجرت برای این کشور خوب است و سیاستمداران باید برای همه توضیح دهند که مهاجرت به نفع آلمان است.
هفته گذشته بنابر اعلام پلیس آلمان چندین هزار نفر در تظاهرات ضداسلامی جنبش راست‌گرای افراطی «پدیگا» شرکت کردند؛ گروهی که خواستار اعمال قوانین سخت‌گیرانه‌تر مهاجرت بودند.
در ویدئوهایی که از این تظاهرات منتشر شده «لوتس باخمن» موسس این گروه دیده می شود که در حال سخنرانی برای جمع است و می گوید:« آلمان دیگر کشوری برای مهاجران نیست.» وی معتقد است که کسانی که می‌خواهند در آلمان زندگی کنند باید بر مبنای فرهنگ مسیحی- یهودی و ارزش‌های انسانی زندگی کنند.
اعضای این گروه پیش از این هم علاوه بر برگزاری تظاهرات، به مسجد نیمه‌سازی حمله کرده بودند و روی دیوارهای آن شعار نوشته بودند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها