امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135555
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلمبرداری دومین ساخته بلند سینمایی سیدجلال دهقانی اشکذری در تهران ادامه دارد. هنوز بازیگر نقش مقابل هنگامه قاضیانی در ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلمبرداری دومین ساخته بلند سینمایی سیدجلال دهقانی اشکذری در تهران ادامه دارد. هنوز بازیگر نقش مقابل هنگامه قاضیانی در این فیلم مشخص نشده است. عباس غزالی پس از حضور در سریال « حانیه» دومین حضورش در کارهای دهقانی اشکذری را تجربه می‌کند.

گروه سازنده تلاش می‌کنند تا فیلم را به جشنواره فجر برسانند. این فیلم که ملودرام اجتماعی است و درباره زنی به نام «طوبی» (هنگامه قاضیانی) است که در شب مراسم عروسی خواهرزاده‌اش اتفاقاتی برایش رخ می‌دهد.

مدیریت فیلمبرداری این فیلم برعهده فرشاد بشیری‌زاده است و تهیه کنندگی دومین اثر دهقانی اشکذری را سید محمود رضوی برعهده دارد.گروه به سرعت و پس از دریافت پروانه ساخت پیش تولید فیلم را آغاز کرند و تلاش می‌کنند تا فیلم را به جشنواره فیلم فجر برسانند.

بنابراین گزارش،فیلم سینمایی «خانه‌ای کنار ابرها» نخستین فیلم بلند سیدجلال دهقانی اشکذری که مورد تحسین منتقدان و کارشناسان قرار گرفت از 3 دی ماه در گروه سینمایی استقلال بر پرده سینماها رفت.

«خانه ای کنار ابرها» به تهیه کنندگی روح الله برادری آشنایی دو جوان با مادر شهیدی است که در روند زندگی این دو تاثیرگذار خواهد بود و اتفاقاتی که پیرامون این آشنایی در داستان رخ می‌دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها