امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135556
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هالیوود پس پرداختن به زندگی حضرت محمد، عیسی و نوح، اکنون بار دیگر به سراغ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هالیوود پس پرداختن به زندگی حضرت محمد، عیسی و نوح، اکنون بار دیگر به سراغ زندگی حضرت موسی رفته و & nbsp;فیلم سینمایی «مهاجرت: خدایان و پادشان» با بودجه‌ای بالغ بر 140 میلیون دلار را به نمایش درآورده است.

این فیلم به کارگردانی «ریدلی اسکات» که دو هفته از اکرانش می‌گذرد، نه تنها به خاطر تحریف تاریخ، در دو کشور مراکش و مصر اجازه نمایش نیافته، بلکه در غرب نیز با انتقاد مورخان، محققان و منتقدان سینمایی روبرو شده است

«ریچارد کری»، مورخ آمریکایی نوشت: «مهاجرت: خدایان و پادشاهان»، بدترین فیلم «ریدلی اسکات» است.

وی متذکر شد: بدترین مشکل فیلم بدون هویت بودن آن است. همچنین استفاده از بازیگران سفیدپوست در نقش‌های کلیدی از جمله نقاط ضعف این فیلم است.

«کری» افزود:به نظر می‌رسد خدای تصویر شده در «پادشاهان و خدایان»، بیش از آنکه آشنای مؤمنین باشد مورد علاقه شیطان است.

«رابرت ام پرایس»، محقق انجیل معتقد است که فیلم «مهاجرت» سایه رنگ‌‌پریده‌ای از اثر کلاسیک هستون (ده فرمان) است.

«پرایس» گفت: «ده فرمان» نیز بیشتر همان نسخه تعریف شده «مهاجرت» است تا آنکه روایتی از انجیل باشد.

منتقد سینمایی روزنامه انگلیسی زبان ایندیپندنت نوشت: یکی از ناامیدکننده‌ترین بخش‌های فیلم « حضرت موسی» این است که «ریدلی اسکات» با کارگردانی‌اش، بازی بازیگران برجسته‌ای چون «بن کینرلی»، «سیگورنی ویور» و «هیم عباس» را ضایع کرده است.

بنا بر این گزارش، فیلم سینمایی «خدایان و پادشان» طی دو هفته اکران در کشورهای مختلف جهان حدود 107 میلیون دلار فروش کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها