امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13556
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 159
محمدعلی اسفنانی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهم گفت: هیچ شکی نداریم که ...

محمدعلی اسفنانی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهم گفت: هیچ شکی نداریم که اظهارنظرهای دشمن در برابر جمهوری اسلامی نظراتی خصمانه است و اگر آنها بخواهند واقعیت‌های ایران را بدون کم و کاست منتقل کنند باز هم در آخر با شک و تردید به آن می‌نگرند.

وی با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر اینکه انتخابات بارزترین نماد مردم‌سالاری دینی است، گفت: من فکر نمی‌کنم که در هیچ کجای دنیا انتخابات با چنین شور و نشاطی برگزار شود.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس تأکید کرد: بدون شک حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری تمام تلاش دشمن را برای تحریم انتخابات خنثی کرد و نشان داد که مردم با قاطعیت به نظام جمهوری اسلامی ایران ایمان دارند.

وی در خصوص رأی‌گیری از زندانیان گفت: شاید زندانیان از برخی حقوق اجتماعی محروم باشند اما بدون شک در تعیین سرنوشت خود سهیم هستند و همین موضوع تأثیر جدی را در بحث حقوق بشر دارد به شرط آنکه رسانه‌های غربی در انتقال اخبار خود شیطنت نکنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها