امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135561
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مستند «روزهای خرداد» به کارگردانی مهدی دزفولی و تهیه کنندگی محسن یزدی آماده نمایش شد.  

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مستند «روزهای خرداد» به کارگردانی مهدی دزفولی و تهیه کنندگی محسن یزدی آماده نمایش شد.

 

 

این مستند به حوادث انتخابات سال 88 و حواشی آن می‌پردازد و عوامل این مستند طی مصاحبه های متفاوت نظرات چهره هایی از جمله فائزه هاشمی، ابراهیم یزدی، احمد منتظری، الهه کولایی، محمدحسین صفار هرندی، عباسعلی کدخدایی، وحید یامین پور و ... را در این خصوص جویا شدند.

 

 

به گفته محسن یزدی تهیه کننده این مستند، حدود هشت ماه وقت صرف تولید مستند «روزهای خرداد» شده است و این مدت زمان به این دلیل است که پیدا کردن این افراد برای مصاحبه کمی به طول انجامید.

یزدی درباره این مستند به خبرنگار سینمایی فارس گفت: طی ساخت این مستند افرادی که با آن‌ها مصاحبه کردیم نگران تقطیع حرف‌هایشان بودند که ما این اطمینان را به آن‌ها دادیم که تمام نظرات و حرف هایشان به صورت کامل در مستند استفاده خواهد شد.

 

 

وی تاکید کرد: بعد از انتخابات 92 فرصت خوبی فراهم شد که ما یک بار دیگر به اتفاقات سال 88 نگاه کنیم و بحث تقلب در انتخابات را دوباره مورد بازبینی قرار دهیم البته گذشت زمان اتفاقاتی را رقم زد و این بهانه خوبی بود که ما به سراغ افرادی برویم که در ذهنشان شائبه هایی درباره انتخابات سال 88 وجود دارد.

یزدی خاطرنشان کرد: در این مستند ما به هیچ عنوان محدودیت چهره نداشتیم و به سراغ تمامی چهره ها رفتیم که ارتباط با برخی از آن‌ها میسر نشد البته وقتی با برخی از افراد درباره تقلب در انتخابات سال 88 صحبت می‌کنیم می‌گویند که تقلب دیگر بحث مورد توجه آن‌ها نیست.

وی اظهار داشت: مستند «روزهای خرداد» حرف خود را می‌زند و البته برنامه‌ای برای رونمایی این فیلم مستند در نظر گرفته شده که هفته آینده در حوزه هنری برگزار خواهد شد.

بنابراین گزارش، مستند «روزهای خرداد» به کارگردانی مهدی دزفولی و تهیه‌کنندگی محسن یزدی در پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار حضور خواهد داشت.

مدت زمان این مستند 45 دقیقه است و محصول مرکز مستند سوره حوزه هنری است

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها