امروز : جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 April 19
۰۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135564
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قرار است گروه لیان، جمعه 12 دی ماه، در سالن شهید آوینی شهر بوشهر به صحنه رود و در دو سانس، قطعاتی را ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قرار است گروه لیان، جمعه 12 دی ماه، در سالن شهید آوینی شهر بوشهر به صحنه رود و در دو سانس، قطعاتی را برای طرفداران خود اجرا کند.

محسن شریفیان در این خصوص گفت: گروه لیان حدود ٢١ سال کوشیده تا فرهنگ و آداب و رسوم مردم بوشهر را در قالب موسیقی به هموطنان خود و حتی مردم دیگر کشورها معرفی کند، حالا چرا این گروه در شهر خود، به جز برنامه‌های دولتی و مناسبتی، کنسرتی نداشته، پرسشی است که من نباید به آن پاسخ بدهم.

شریفیان با اشاره به این‌که ابتدا استادیوم شهید بهشتی برای برگزاری کنسرت درنظر گرفته شده بود گفت: با توجه به این‌که کنسرت«لیان» در شهر بوشهر، مورد استقبال بسیار همشهریان قرار می‌گیرد ابتدا به متولیان فرهنگی پیشنهاد دادیم تا استادیوم 15 هزار نفری شهید بهشتی را در اختیار ما بگذارند موافقت نشد گزینه بعدی عمارت تاریخی ملک بود که با آن هم موافقت نکرند؛ سرانجام قرار شد کنسرت در سالن شهید آوینی با گنجایش 412 نفر برگزار شود.

ماکان صغیرى که به همراه موسسه نارنجى کنسرت لیان را برگزار مى کنند نیز توضیح داد: بلیت‌ها ٣٠، ٣٥ و ٤٠ هزار تومان در نظر گرفته شده و این در حالی است که ما همه تلاش خودمان را کردیم تا قیمت‌ها کاهش پیدا کند و علاقه‌مندان بیشتری بتوانند به تماشای کنسرت لیان بنشینند.

کنسرت گروه«لیان» به سرپرستی محسن شریفیان، جمعه 12 دی، ساعت 19 و 21 در سالن شهید آوینی شهر بوشهر برگزار می‌شود. آکا صفوی، حسین سنگسر، مرتضی پالیزدان، مهدى شریفیان، محمود بردک‌نیا، حمید اکبری شریفیان را در این اجرا همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها