امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 April 20
۲۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135569
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این کنسرت فرزاد دانشمند با همراهی یک ارکستر 21 نفره؛ آثاری از موتسارت، لئو برابر، برامس، ژرژ بیزه و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این کنسرت فرزاد دانشمند با همراهی یک ارکستر 21 نفره؛ آثاری از موتسارت، لئو برابر، برامس، ژرژ بیزه و مانوئل آلبسنونی را خواهند نواخت.

ارکستر گیتار کلاسیک زمان در سال 1390 تاسیس شده است و به عنوان نخستین ارکستر گیتار کلاسیک اولین کنسرت خود را هفته آتی برگزار خواهد کرد.

ارکستر گیتار کلاسیک زمان وسعت صدایی یک ارکستر سمفونیک را پوشش می‌دهد و قادر است آثار سمفونیک را اجرا کند.

سازهای این ارکستر دارای محدوده های صدایی متفاوت اند و از ویژگی‌های بارز این ارکستر می‌توان به تمبر صدایی خاص آن اشاره کرد که این مهم، وجه تمایز اصلی آن با ارکستر سمفونیک است.

هدف از تشکیل این ارکستر، اجرای آثار آهنگ سازان معاصر و به طور خاص، آهنگ سازان مدرن است؛ البته اجرایی که این گروه پیش رو دارد، متشکل از آثار دوره‌های متفاوت باروک، کلاسیک، رمانتیک و مدرن است.

اعضای گروه موسیقی زمان را رسام لوردکانی، کاوه صادقی پور، سیمین رخش بهار، مجید رئوفی، بهمن قزوانی، شاهین قلی زاده، ندا سماواتی، تراب ارسلانی، اشکان آزادی، محمد اعتمادی، ابوالفضل علی اشرفی، مسلم غفاری، مجید الیکایی بهجتی، یاسمین پزشکی، سپیده نایب زاده، سالار منفرد، مرتضی مدرسی، آناهیتا جعفری، کمیل خدادادی، شیما ربیعی فر (گیتار باس) و آنا دانشمند (آوا و هم سرایی تشکیل می‌دهند.

کنسرت ارکستر گیتار کلاسیک زمان 7 و 8 دی ماه ، ساعت 20 در تالار رودکی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها