امروز : پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ - 2018 September 20
۱۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135573
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم معاون امور مجلس و استان های رسانه ی ملی به نقش شبکه های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم معاون امور مجلس و استان های رسانه ی ملی به نقش شبکه های استانی در تعمیق ارزش های دینی و فرهنگی اشاره کرد و گفت: امروز سپهر رسانه ای کشور بواسطه  فعالیت ارزشمند و گسترده شبکه های استانی در آستانه ی بلوغ و شکوفایی است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم در ادامه به تهدیدات و جنگ رسانه ای دشمنان انقلاب اشاره کرد و افزود: امروز استکبار جهانی با  بهره گیری از شبکه های رسانه ای، تعالی بشر، ارزش های انسانی و معنویت را هدف گرفته که در چنین فضایی ،رسانه ملی با ابتکار خود توانسته است شبکه های برون مرزی را راه اندازی کند که دین، اخلاق، امید وآگاهی را به مخاطب عرضه می کنند و در فضای چند صدایی رسانه ای جهان می بینیم که مخاطب، شبکه های اخلاق محور جمهوری اسلامی را به دیگر شبکه ها ترجیح می‌دهد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم در ادامه به نقش رسانه در مناسک سازی اشاره و تصریح کرد: اجتماعات بزرگ و عزاداری های مذهبی که جریان سازی عظیمی در حوزه ی فرهنگ محسوب می شود از مهمترین مصادیق مناسک سازی رسانه ی ملی است که اوج آن را در مراسم اربعین حسینی شاهد بودیم.

معاون امور مجلس و استان های رسانه ی ملی درخاتمه ضمن قدردانی از خدمات صادقی جهانی ، ابوالفضل معصومی فر را به عنوان مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز قزوین معرفی کرد.

ابوالحسن صادقی جهانی مدیرکل سابق صداوسیمای مرکز قزوین هم در ابتدای این مراسم خدمت به مردم را توفیق و نعمت الهی دانست و از تلاش های همکاران در طول دوره ی خدمت تشکر و قدردانی کرد.

معصومی فر مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز قزوین هم در ادامه ضمن تشکر و قدرانی از اعتماد رئیس و معاون امور مجلس و استان های رسانه ی ملی، به پیشینه ی تاریخی، علمی، فرهنگی وهنری استان قزوین اشاره نمود و ابراز امیدواری کرد صداوسیمای مرکز قزوین بتواند از این پتانسیل برای تولید برنامه های فاخر بیش از پیش بهره ببرد.

در پایان این مراسم از صادقی جهانی مدیرکل سابق صداوسیمای مرکز قزوین تجلیل شد.

گفتنی است معصومی فر که اهل قزوین و مدتی مدیرکل صدا و سیمای آن استان بوده است از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس به شمار می رود.وی از سال 89 تاکنون مدیر کل صدای استان ها بود و مدیرکلی مراکز آبادان و کیش بخش دیگری از کارنامه مدیریتی وی در رسانه ملی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها