امروز : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 18
۰۵:۱۹
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135608
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: 44
بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد نقل و انتقالات استقلال و برنامه‌ریزی این تیم ...

بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد نقل و انتقالات استقلال و برنامه‌ریزی این تیم صحبت‌ های زیر را انجام داد.

فارس: شما دیروز از امیرحسین صادقی به عنوان بازیکن کلیدی تیم ملی یاد کردید و اینکه در استقلال می‌ماند اما به نظر می‌رسد امیر قلعه‌نویی این بازیکن را نمی‌خواهد و خیلی‌ها معتقدند شما این تصمیم سرمربی تیم را وتو کرده‌اید.

من وتو نکردم. امیرحسین صادقی بازیکن خوبی است. او اگر بازیکن بدی بود برای تیم ملی انتخاب می‌شد؟ البته که تصمیم فنی به عهده کادر فنی است و من این حق را به امیر قلعه‌نویی می‌دهم و ما قطعا نظر کادر فنی خود را جویا می‌شویم. ولی من به کادر فنی خود اعلام کردم هر بازیکنی که می‌خواهند یا نمی‌خواهند به صورت مکتوب به من ارائه دهند. شما تیم ملی را نگاه کنید خیلی از بازیکنان لیگ شایسته حضور در تیم ملی بودند به طوری که اگر کی‌روش آنها را دعوت می‌کرد شاید حتی دیگر نیاز به بازیکنان سرباز نداشت. اما او این نفرات فعلی را انتخاب کرده است و این حق را داشته که بازیکنانی را که خودش می‌خواهد انتخاب کند. در مورد تیم ما هم همین طور است و من نمی‌توانم حق قلعه‌نویی را بگیرم ولی باید مکتوب به من ارائه دهد که من هم باید فردا روزی به مطبوعات و رسانه‌ها پاسخگو باشم که نگویند حق قلعه‌نویی را وتو کردم. چون نمی‌توانم در مقابل این صحبت‌ها صم و بکم باشم.

فارس: مثل اینکه لیست شما پُر است و اگر بخواهید بازیکنی بگیرید باید یکی را از فهرست خارج کنید.

باید لیست را بررسی کنیم،فکر می‌کنم همینطور باشد.

فارس: تکلیف محسن مسلمان و کاوه رضایی چه شد؟

فکر نمی‌کنم مسلمان به استقلال بیاید. متاسفانه سعید آذری صحبت‌های گوناگونی انجام داد.من فکر می‌کنم وقتی در محیط ورزشی با هم صحبت می‌کنیم بهتر است حرف‌مان را یکی کنیم. نمی‌دانم چرا آقای آذری نظرش تغییر کرد و خواستار پولی شد که ما قادر به پرداخت آن پول نیستیم. خود بازیکن هم علاقمند بود به استقلال بیاید ولی مثل اینکه آذری راغب نیست و فکر می‌کنم سرمربی ذوب‌آهن هم نظر خاصی روی این مورد نداشت. در مورد کاوه رضایی هم یکی دو روز صبر کنید تا ببینیم روند مذاکرات به کجا می‌رسد.

فارس: همانطور که گفته بودید تیموریان هم به قولش عمل کرد و به جای رفتن به پرسپولیس یا تیم دیگر با تراکتورسازی قرارداد بست.

دقیقا همین طور است و بی‌خودی حرف و حدیث درست کرده بودند که تیموریان به پرسپولیس می‌رود اما دیدید که او با تراکتورسازی قرارداد بست.

فارس: چرا به مجمع فدراسیون فوتبال نرفتید؟

من خیلی کار داشتم و نتوانستم به مجمع بروم اما پندار توفیقی به نمایندگی از ما در مجمع حضور داشت.

فارس: بازیکن جدیدی که روز گذشته قراردادش ثبت شد به آلمان رفت. هلمکه کی به ایران بازمی‌گردد؟

با توجه به تعطیلات ژانویه او تا آخر هفته به تهران بازمی‌گردد.

فارس: مشکل وحید طالب‌لو به کجا رسید و چرا می‌گویند فسخ قرارداد او با راه‌آهن غیرقانونی است؟

به نظرم مشکلی وجود ندارد چرا می‌گویند غیرقانونی؟! او بازیکن آزاد بوده وقتی از 30 درصد اولیه فقط 7 درصد قراردادش را گرفته می‌توانسته قراردادش را فسخ کند. به حال ما این موضوع را از طریق  مهدی تاج و صحبت با او حل می‌کنیم.

فارس: امروز جلسه هیأت مدیره را در پیش دارید. در جلسه امروز محور خاصی مدنظر است؟

صحبت خاصی نیست و بیشتر در مورد نقل و انتقالات و تیم‌های پایه می‌خواهیم صحبت کنیم. باید تیم‌های پایه خود را تقویت کنیم. اگر از 3-4 سال پیش روی تیم‌های پایه کار شده بود الان مجبور نبودیم برای جذب بازیکن این همه هزینه کنیم و حتی می‌توانست باشگاه به درآمدزایی هم برسد.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها