امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13561
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۲۶
تعداد بازدید: 115
آیت‌‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص حضور حماسی مردم در ...

آیت‌‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص حضور حماسی مردم در انتخابات روز گذشته اظهار داشت: پیام انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری بازنمایی اعتماد کامل ملت ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تثبیت و افزایش اقتدار ملی نظام جمهوری اسلامی بود.

حضور حماسی 24 خرداد شبهه تقلب را به گورستان تاریخ سپرد

آیت‌الله کعبی با بیان اینکه حضور متنوع سلیقه‌های کشور در انتخابات نشان داد که ملت ایران از عربده‌کشی‌های غرب ترسی ندارد و به آن توجه نمی‌کند، خاطرنشان کرد: فتنه 88 با این حضور و رای ملت در انتخابات 92 به گورستان تاریخ سپرده شد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در خصوص سلامت نظام انتخاباتی کشورمان، تصریح کرد: همه کسانی که می‌گفتند برخی مردم به دلیل تقلب، با نظام قهر هستند روز گذشته دیدند که سلایق متنوعی با حضور در انتخابات اعتماد کامل خود را به ساز و کار انتخاباتی در ایران نشان دادند.

وی با تاکید بر اینکه در این انتخابات قانونگرایی غالب بود، افزود: پس از اعلام رسمی و نهایی نتیجه انتخابات، حل مشکلات و انجام وعده‌های انتخاباتی باید بدون معطلی و فوت وقت در دستور کار منتخب مردم قرار گیرد.

آیت‌الله کعبی ضمن تشکر از آحاد ملت ایران به خاطر حضور گسترده و تاریخی در انتخابات ریاست جمهوری 92 تاکید کرد: اختلاف سلیقه بین طرفداران نامزدها نباید باعث کدورت بین مردم شود چرا که همه در چارچوب مبانی جمهوری اسلامی و برای اعتلای اسلام و ایران و همچنین حل مشکلات داخلی رای داد‌ه‌اند.

حسرت کشورهای منطقه به انتخابات ایران

عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه هر کدام از نامزدها که بر طبق تکلیف عمل کردند فارغ از نتیجه پیروز انتخابات هستند، تصریح کرد: قطعا نظام جمهوری اسلامی الگوی مردم‌سالاری واقعی و دموکراسی حقیقی است و کشورهای منطقه و جهان در حسرت چنین انتخاباتی هستند.

انتهای پیام/

 
برچسب ها:
آخرین اخبار