امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 5
۰۶:۴۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 135619
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 128
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، منابع آگاه اروپایی به نقل از مقامات اسرائیلی به نشریه «المنار» فلسطین اعلام کردند که

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، منابع آگاه اروپایی به نقل از مقامات اسرائیلی به نشریه «المنار» فلسطین اعلام کردند که سازمان‌های امنیتی اسرائیلی پیش‌بینی می‌کنند در خلال چند ماه آینده «انفجاری بزرگ» در اوضاع انسانی کنونی رخ دهد به ویژه اینکه افق سیاسی نیز در چند ماه آینده بهتر به نظر نمی‌رسد حال نتایج انتخابات اسرائیل هر چه که باشد.

بر اساس این گزارش ادامه مجهول بودن مذاکرات سازش، باعث چند برابر شدن سیاست سرکوب خواهد شد و این سیاست در نهایت به انفجاری منجر می‌شود که بسیاری از واقعیت‌ها را تغییر خواهد داد.

اما تلاش‌های اسرائیلی سعی دارد به هر نحوی شده مانع از این انفجار شود یا آن را به تاخیر بیندازد و اقدامات بسیاری در این زمینه از سوی سازمان‌های امنیتی اسرائیلی در حال اجراست.

نکته قابل ذکر آن است که شعله‌های انفجار مذکور این بار به دور از اردوگاه‌های فلسطینی در کرانه باختری است و از محله‌های قدس آغاز خواهد شد و این امر در نهایت به انتفاضه‌ای فراگیر منجر می‌شود که منبع آن قدس است.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها