امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 5
۰۷:۳۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 135622
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در چهارمین روز رزمایش بزرگ محمد رسول‌الله(ص) ارتش جنگنده‌های سوخو24 نیروی هوایی ...

به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در چهارمین روز رزمایش بزرگ محمد رسول‌الله(ص) ارتش جنگنده‌های سوخو24 نیروی هوایی ارتش طبق مأموریت تعریف شده اهداف متحرکی را در دریا هدف قرار دادند.
این برای اولین بار است که از جنگنده‌های سوخو علیه اهداف متحرک دریایی استفاده می‌شود که با موفقیت این مأموریت را انجام دادند.

 

به گزارش فارس، هواپیمای سوخو 24 یک هواپیمای راهبردی با توانمندی‌های بسیار زیاد است که متاسفانه در بدو ورود این هواپیما به نهاجا از توانایی‌های آن محروم بودیم و کشورهای دیگر نیز در این خصوص کمکی به ما نمی‌کردند.

اما با همت کارکنان و تکیه بر توان متخصصین معاونت جهاد خودکفایی نیرو هوایی سیستم‌های مهمی مانند سامانه‌های جنگ الکترونیک و موشکی آن مجددا احیا و این سامانه‌ها با موفقیت به‎کارگیری شد.

سوخو24 که راهبردی‌ترین جنگنده نیروهای مسلح کشورمان است به همت متخصصین بومی قابلیت سوختگیری هوایی را نیز دارا شده که این امر موجب افزایش برد عملیاتی جنگند‌ه‌های سوخو شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها