امروز : دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - 2019 July 22
۰۴:۲۴
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135649
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۴
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران درباره مخالفت مجلس با اکران ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران درباره مخالفت مجلس با اکران خانه پدری گفت: فیلم را دیده‌ام البته شورای نظارت بر نمایش فیلم، این فیلم را تائید کرده است و در عین حال به نظر شخصی من این فیلم به دلایل اینکه بعضی از نقش‌ها بخش‌های خشونت‌باری دارند قابل اکران عمومی نیست و بر اساس قوانینی که بر عهده ما است یعنی مصوبات هیأت دولت برای نمایش فیلم‌های سینمایی قطعا مواردی که حاوی خشونت باشد آن هم خشونت شدید قابل اکران عمومی نیست لذا و به همین دلیل هم ما اعلام کردیم که نمی‌توانیم اکران عمومی کنیم.

وزیر ارشاد گفت: ولی در حد محدودی به صورت خصوصی مثل موزه سینما می‌توانیم اکران کنیم. آن هم با شرایط ویژه سنی یعنی افراد کمتر از 16 سال نمی‌توانند در نمایش و اکران حضور یابند.

به گفته جنتی اصلاح بخشی از فیلم هم ممکن نیست اگر بخش اول را که پدری دختر خود را با یک وضع فجیع زنده به گور می‌کند حذف کنیم کل داستان از بین می‌رود لذا چون قابل اصلاح نیست قابل اکران عمومی هم نیست و در حد محدود ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

انتهای پیام/و

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها