امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - 2018 September 19
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135661
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر آراسته، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در نشست خبری رونمایی از

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناصر آراسته، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در نشست خبری رونمایی از کیفرخواست حقوقی محاکمه سران فتنه که عصر امروز در سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد، اظهار داشت: ما دبیر شورای عالی امنیت ملی را مکلف به پیگیری محاکمه سران فتنه می‌دانیم.

وی افزود: 5 سال از مطالبه به حق مردم ایران که در 9 دی 88 مطرح شد، می‌گذرد و این مطالبه هنوز بر زمین مانده است و ما به تمام مسئولان یادآور می‌شویم که به این مطالبه مردم جامعه عمل بپوشاند و قانون اساسی را در رابطه با سران فتنه اجرا کند.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: مهمترین خواسته مردم در 9 دی محاکمه سران فتنه بود که این موضوع را نیز بدون واسطه بیان کردند.

آراسته تصریح کرد: در همین راستا کیفرخواست حقوقی محاکمه سران فتنه به دبیر شورای عالی امنیت ملی تقدیم می‌شود. طبیعی است که محاکمه سران فتنه به دست قوه قضائیه باید صورت بگیرد و ما پیگیری این موضوع را از آقای شمخانی طلب می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها