امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 April 20
۲۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135678
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 38
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، دفتر معاون اول رئیس جمهور بدنبال اظهارات آقای ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، دفتر معاون اول رئیس جمهور بدنبال اظهارات آقای قاضی‌ پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی مبنی بر افزایش اعتبار دفتر معاون اول رییس جمهور از 2 میلیارد تومان به 10 میلیارد تومان، دفتر معاون اول رییس جمهور توضیحاتی در این زمینه ارائه کرد.

بر اساس این توضیحات، این اعتبارات به منظور اداره بهتر دولت در گذشته نیز وجود داشته و در قالب ردیف‌های در بودجه نهاد ریاست جمهوری استفاده می‌گردیده است.

در سال جاری به منظور شفاف سازی، تمرکز و نظارت بیشتر بر هزینه ها و استفاده بهینه از آن، این اعتبارات به صورت یک ردیف مستقل در لایحه پیشنهادی بودجه سال 94 به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است. البته مجلس شورای اسلامی نیز بر حسب وظایف و اختیارات خود می‌تواند در این زمینه اعمال نظر و حتی ردیف‌هایی را اصلاح نماید. لذا فضاسازی رسانه‌ای و تبلیغاتی از تریبون‌های متعدد توسط برخی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی موجب تأسف و تعجب است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها