امروز : دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - 2019 July 22
۰۴:۲۵
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135681
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 28
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمله‌های هکری علیه دستگاه‌های دولتی حکایت از افزایش افسار گسیخته رخنه به ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمله‌های هکری علیه دستگاه‌های دولتی حکایت از افزایش افسار گسیخته رخنه به سامانه& zwnj;های دولتی آمریکا دارند.
شبکه‌خبری آمریکایی «سی‌ان‌ان» امروز یکشنبه طی گزارشی با این مضمون نوشت:تقریبا در سال گذشته 61000 هزار مورد حمله سایبری و رخنه‌های امنیتی در آمریکا و علیه اهداف دولتی صورت گرفته  است.
«دنیس ژنگ» کارشناس اندیشکده مرکز مطالعات راهبردی و بین‌الملل در این زمینه گفت:«جاسوسی و عملیات مرتبط با آن هم اکنون به اندازه‌اتی رسیده است که قبلا هرگز شاهد این مسئله نبودیم.»
 در گزارشی دیگر در این زمینه که از سوی «دفتر حسابرسی دولتی آمریکا» صورت گرفته نشان می‌دهد که تعداد حملات سایبری مرتبط با نهادهای دولتی خلال سال‌های 2010 تا 2013،   35% افزایش یافته است.
سی‌ان ان در خاتمه نوشت: رخنه‌های سایبری به نهادهای دولتی آمریکا باعث شد تا وزارت امور خارجه آمریکا چندین روز در  ماه گذشته به طور موقت ارسال رایانامه به مشترکین خود را متوقف کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها