امروز : جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 April 19
۰۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135683
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 54
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اسلامشهر، علیرضا زاکانی عصر امروز در همایش گرامیداشت حماسه 9 دی در این شهرستان اظهار کرد: فتنه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اسلامشهر، علیرضا زاکانی عصر امروز در همایش گرامیداشت حماسه 9 دی در این شهرستان اظهار کرد: فتنه 88، نظام مقدس جمهوری اسلامی، انگیزه الهی و وحدت کلمه مردم ایران را هدف قرار داده بود‌.

وی بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران یک رخدادی است که با هیچ یک از انقلاب‌های به وقوع پیوسته قابل مقایسه نیست، به واسطه اینکه ملت به رهبری امام خمینی (ره) در برابر استبداد و طاغوت قیام کرد و به پیروزی رسید.

این مسئول افزود: انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) در مسیر حضرت سیدالشهدا (ع) حرکت کردند، تا منجر به تشکیل حکومت شد، البته قیام امام حسین (ع) به شهادت آن حضرت منجر شد، اما پایدار و استوار ماند.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ما پنج مرحله تقابل جدی با آمریکا داشته‌ایم  که در 10 سال اول انقلاب تقابل ( بحث قومیت‌ها، کودتای نوژه، واقعه طبس و ...) سخت و آشکارا بود.

وی تاکید کرد: از سال 67 به بعد مرحله دوم تقابل، جنگ نرم بود که با وجود تاکیدات مقام معظم رهبری و هشدار ایشان مبنی بر شبیخون فرهنگی، کمتر کسی به آن توجه کرد و به دوراندیشی ایشان بی‌توجهی شد.

زاکانی گفت: از سال 76 به بعد که واقعه دوم خرداد اتفاق افتاد، آمریکا در تلاش بود تا با ایجاد اختلاف بین مسئولان نظام و راه‌اندازی جنگ قدرت به ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه وارد کند‌.

*بصیرت مانع از دستیابی به اهداف پلید فتنه‌گران و حامیان آنها شد 

وی افزود: از سال 88 به بعد مرحله چهارم مقابله ما با نظام سلطه بود که با طرح انقلاب رنگی، بدخواهان نظام درصد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند اما بصیرت و هوشیاری مردم در 9 دی مانع از دستیابی اهداف پلید فتنه‌گران و حامیان آنها شد.

زاکانی با اشاره به آغاز تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران بیان داشت: از زمان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران و حتی قبل از آن هم به صورت غیرآشکار کشور ما در تحریم بود، اما از 20 آبان ماه سال 58 آمریکا با قطع رابطه با ایران به صورت علنی با ایجاد تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی درصدد مقابله و ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران بود.

وی تاکید کرد: تحریم‌های هوشمند علیه کشور را کسانی که داعیه‌دار فتنه 88 بودند، زمینه‌چینی کردند و باعث به وجود آمدن این تحریم‌ها شدند، تا به وسیله این فشارها و تحریم‌ها وحدت و یکپارچگی مردم و انقلاب اسلامی را  مورد هدف قرار بدهند.

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی افزود: فتنه 88 حادثه تصادفی نبود، بلکه یک توطئه کاملا برنامه‌ریزی شده‌ای بود که از سال 87  و با تشکیل کمیته صیانت از آرا فعالیت فتنه‌گران به صورت آشکار وعلنی شد.

زاکانی بیان داشت: یکی از معجزات الهی که در کشور ما دیده می‌شود  این است که با وجود افرادی همچون موسوی و کروبی و دیگر فتنه‌گران، نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور ما در اوج قدرت است و چون نگینی درخشان در منطقه می‌درخشد.

وی با اشاره به سخنرانی اخیر سید حسن خمینی در رفسنجان در حمایت از آقای هاشمی تصریح کرد: ما از سیدحسن خمینی به عنوان نوه امام (ره) انتظار داشتیم، وقتی تهمت بزرگ تقلب را در سال 88 به نظام زدند و آبروی نظام اسلامی را بردند، موضع بگیرد اما وی موضع نگرفت و از فتنه گران نیز حمایت کرد.

*فتنه دعوای شخصی نیست

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: فتنه دعوای شخصی نیست، بعضی ها می گویند کسی که فتنه ایجاد کرده باید بخشیده شود، به فرموده رهبر انقلاب مگر می‌شود قاتل شهید بزرگوار مرتضی مطهری را بخشید؟

وی تأکید کرد: 9 دی سال 88  شاخص است، همه جریانات سیاسی و احزاب مختلف باید موضع خود را مشخص کنند، جریان دوم خرداد با شعار مردم و نظام به میدان آمد ولی در فتنه 88  همه را زیر سئوال بردند و حیثت و هویت خود را باختند و ‌روی 40 میلیون رای این مردم پا گذاشتند‌.

زاکانی ادامه داد: فتنه‌گران به دنبال قبح‌زدایی از ارزش‌ها و آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، آنها به دیدار خانواده‌های معظم شهدا می‌روند، درحالی که آرمان‌های والای شهدا را زیر سئوال می‌برند.

وی تصریح کرد: ما در حال رسیدن به قله موفقیت هستیم، این سختی‌ها به تعبیر مقام معظم رهبری یک قله است، افرادی که به قله نزدیک می‌شوند، هر چند با مشکلات و سختی عدیده‌ای همراه است، اما سرانجام این سختی، رسیدن به قله است.

زاکانی خاطرنشان کرد: به فرموده رهبر فرزانه انقلاب، فتنه سال 88 یک سابقه 10ساله داشت، اگر قدری دچارغفلت شویم، فردا دچار فتنه‌ای بزرگ‌تر خواهیم شد.

قابل ذکر است که همایش بصیرت حماسه 9 دی عصر امروز  از سوی حوزه بسیج اصناف شهرستان اسلامشهر با همکاری اتاق اصناف این  شهرستان و شهرداری اسلامشهر در محل سالن اجتماعات شهید آوینی شهرداری و با حضور ائمه جمعه و مسئولان شهرستان، اقشار مختلف مردم و کسبه و اصناف برگزار شد.

انتهای پیام /2302/ش40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها