امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 5
۰۷:۵۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 135686
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۷
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی کفاشیان در خصوص اخطار هواپیمایی امارات به فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر تأمین هزینه ...

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی کفاشیان در خصوص اخطار هواپیمایی امارات به فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر تأمین هزینه سفر کاروان ایران به استرالیا اظهار داشت: ما به دنبال این هستیم تا این هزینه را تأمین کنیم، این مسئله همیشه وجود داشته، به هر حال آژانسی که با آن فعالیت می‌کنیم به علت بدهی‌هایی که وجود داشته باید دست به کار شود، تلاش می‌کنیم تا فردا این پول تأمین شود، زیرا اگر نرویم خیلی بد می‌شود.

وی در مورد وضعیت مهرداد پولادی و سروش رفیعی دو بازیکنی که با مشکل سربازی روبه‌رو شده بودند، خاطرنشان کرد: طبق آخرین اخباری که به دست ما رسیده این است که مشکل آنها درست نشده و نمی‌توانند تیم ملی را در جام ملت‌های آسیا همراهی کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص دلخوری اسپانسر تیم ملی از اینکه لوگوی آنها روی پیراهن حک نشده، گفت: قرار شده که اسپانسر به ما لباسی بدهد، در لباس تمرینی تیم ملی نام اسپانسررا حک کرده ایم اما شاید AFC اجازه ندهد تا در بازی‌ها اسپانسر وجود داشته باشد.

کفاشیان در خصوص تغییر و تحولاتی که در فدراسیون فوتبال رخ داده و گفته می‌شود این موج ادامه دارد، گفت: به هر حال این تغییرات وجود دارد، البته ما هنوز هم با احمد هاشمیان همکاری می‌کنیم. از یک ماه پیش هماهنگ کرده بودیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود تغییراتی در نایب‌رئیسی فدرسیون فوتبال هم قرار است رخ بدهد، گفت: این موضوع نیاز به برگزاری مجمع دارد و هنوز درباره آن تصمیم نگرفته ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص وضعیت اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی مبنی بر اینکه چند وقتی است در فدراسیون حاضر نشده است، گفت: فردا پیگیر این موضوع خواهم شد که ببینم او می‌آید یا نمی‌آید، اگر قرار است که نیاید قطعاً فردی را جایگزینش خواهیم کرد.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها