امروز : جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 April 19
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135711
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۸
تعداد بازدید: 137
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه مشترک هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیونهای مجلس خبرگان رهبری، پنجشنبه 11 دی با حضور اعضای هئیت ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه مشترک هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیونهای مجلس خبرگان رهبری، پنجشنبه 11 دی با حضور اعضای هئیت رئیسه و رؤسای کمیسیونها در دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری - دفتر قم - برگزار خواهد شد.
این جلسه که هفتمین جلسه از این سلسله نشست های مشترک محسوب می گردد با استناد به تبصره 2 ماده 15 آیین نامه داخلی این مجلس برگزار می شود و حاضرین به بررسی و تبادل نظر در خصوص مسائل مهم مربوط به خبرگان و ایجاد هماهنگی و تنظیم عملکرد کمیسیونها خواهند پرداخت.
این تبصره مقرر می دارد: «هیئت رئیسه مجلس خبرگان ، موظف است در فاصله دواجلاسیه عادی خبرگان – که معمولا در شهریورماه و اسفندماه هر سال برگزار می شود - ، حداقل دو ماه قبل از اجلاس رسمی خبرگان، یک جلسه با حضور اعضای هیئت رئیسه و رؤسای کمیسیونها و پنج نفر از خبرگان به تشخیص هیئت رئیسه برای بررسی و تبادل نظر در خصوص مسائل مهم مربوط به خبرگان و ایجاد هماهنگی و تنظیم عملکرد کمیسیونها تشکیل و گزارش جلسه را در اولین اجلاس رسمی خبرگان مطرح نماید».
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها