امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 5
۰۸:۴۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 135713
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۸
تعداد بازدید: 76
حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری نماینده گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری نماینده گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در این جلسه بودجه فرهنگی سال 94 با حضور کارشناسان فرهنگی معاونت برنامه‌ریزی رئیس جمهور و نیز کارشناسان فرهنگی مرکز پژوهش‌های مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا این جلسات فردا صبح و بعداز ظهر و نیز در روز سه‌شنبه برگزار و جمع‌بندی در خصوص بودجه فرهنگی سال 94 در کمیسیون انجام شود.
وی افزود:‌همچنین در جلسه امروز نمایندگان کمیسیون فرهنگی در کمیسیون تلفیق انتخاب شدند و بر این اساس سیدمرتضی حسینی نماینده مردم قزوین‌،سیدرمضان شجاعی کیاسری نماینده مردم ساری و نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد برای این کار برگزیده شدند.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: در آغاز جلسه امروز نیز رئیس کمیسیون با اشاره به راهپیمایی میلیونی مسلمانان در اربعین امسال پیشنهاد کرد تا پس از اتمام کار بررسی بودجه در مجلس بحث و بررسی پیرامون ابعاد مختلف این موضوع در دستور کار کمیسیون قرار گیرد تا بتوان در حوزه فرهنگی بهره‌برداری‌های بیشتری را از راهپیمایی اربعین هر سال داشت.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها