امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135776
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 134
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از المنار آمریکا و هم پیمانانش در منطقه هم اینک در جستجوی  مکانیزمی هستند تا ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از المنار آمریکا و هم پیمانانش در منطقه هم اینک در جستجوی  مکانیزمی هستند تا به زعم خود از طریق آن علیه گروه داعش در سوریه بتوانند دخالت زمینی کنند.

برپایه این گزارش، آمریکایی ها به این نتیجه رسیده اند که حملات هوایی آنها علیه داعش هیچ نفعی نداشته و بهترین راه تعقیب اعضای داعش دخالت زمینی است آنگونه که الان در عراق و در صحنه میدان حاصل شده است.

به نوشته این نشریه تلاش برای یافتن مکانیزمی جهت دخالت زمینی در سوریه در واقع بابی است برای حمله همه جانبه آمریکا با حمایت مالی کشورهای خلیج فارس به نظام و دولت و حاکمیت سوریه.

این در حالی است که برخی منابع دیگر از رایزنی های جدید اردن با داعش جهت آزادی خلبان اسیر شده در نزد این گروهک تروریستی را اقدامی مقدماتی برای پروژه ای بزرگتر می دانند. به نقل از این منابع رایزنی های گسترده اخیربین امان و گروه داعش فراتر از رایزنی برای آزادی یک خلبان می تواند باشد و چه بسا به پرونده سوریه مربوط است. برخی تحلیلگران معتقدند آمریکا احتمالا می خواهد در سوریه وارد عملیات زمینی شود و این مهم می تواند در رایزنی های جاری با داعش لحاظ گردد.

انتهای پیام/ش

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار