امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135785
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نظامیان رژیم صهیونیستی به تظاهرات فلسطینیان در شرق شجاعیه واقع در نوار غزه حمله ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نظامیان رژیم صهیونیستی به تظاهرات فلسطینیان در شرق شجاعیه واقع در نوار غزه حمله کردند. این تظاهرات در راستای فعالیت‌های روز ملی درخواست برای پایان محاصره غزه (امروز یکشنبه 6 دی) انجام شد. رژیم صهیونیستی همچنین گذرگاه «بیت حانون» واقع در شمال نوار غزه را همزمان با شروع این تظاهرات بست. برخی رسانه‌های فلسطنیی از چند زخمی در خلال این حملات خبر دادند.

بنا به گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، «خالد البطش» از رهبران ارشد جهاد اسلامی در سخنانی به همین مناسبت از مسلمانان و اعراب خواست اقداماتی جدی برای پایان محاصره غزه و نیز پایان ظلم به ملت فلسطین انجام دهند.

وی گفت: ما به برادرانی عرب و مسلمان نیاز داریم که از ما حمایت کنند. جهان با بی رحمی به شهدای نوار غزه درخلال جنگ (50 روزه) می‌نگرد.

البطش در ادامه گفت که ملت فلسطین در خلال جنگ 50 روز 2300 شهید تقدیم کرده است. وی سپس خواستار ایستادن همه در کنار ملت فلسطین برای بازسازی غزه و بازگشایی معابر آن شد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها