امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135786
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
شبکه خبری پرس تی‌وی به نقل از رسانه‌های انگلیسی خبر داد، گارد امنیتی انگلیس که وظیفه محافظت از خانواده سلطنتی انگلیس را به عهده دارد، توسط ...

شبکه خبری پرس تی‌وی به نقل از رسانه‌های انگلیسی خبر داد، گارد امنیتی انگلیس که وظیفه محافظت از خانواده سلطنتی انگلیس را به عهده دارد، توسط تروریست‌های داعش مورد حمله قرار خواهند گرفت.

روزنامه انگلیسی & laquo;میرور» روز شنبه (دیروز) به نقل از یک مقام ارشد انگلیسی نوشت، نیروهای امنیتی انگلیس گفت‌وگوهای اینترنتی یک کاربر را جدی گرفتند؛ این کاربر گفته است گرچه برای داعش محرز شده، حمله به اعضای خانواده سلطنتی انگلیس بسیار دشوار است اما حتما یکی از اهداف داعش حمله به گارد امنیتی ملکه انگلیس است.

این مقام ارشد که نامش فاش نشد افزوده است، مقامات پیش از این اقدامات لازم برای پیشگیری را انجام داده و این تهدید آن‌چنان واضح است که تعدادی از نیروهای گارد امنیتی ملکه تعویض شدند.

تروریست‌های داعش که بر بخش‌هایی از سوریه و عراق تسلط یافـتـند، پیش از این نیز تهدید کردند، قتل و کشتار را به خیابان‌های لندن خواهند کشاند. تروریست‌های داعش پیش از این دو تبعه انگلیسی را در سوریه گروگان گرفته و سر بریدند.

هم‌چنین آماری که توسط رادیو آزاد اروپا منتشر شده است نشان می‌دهد، انگلیس در میان کشورهای غربی بیشترین عضو داعش را داراست و اتباع انگلیس بعد از عربستان و تو نس رتبه سوم را در میان کلیه اتباع عضو داعش دارد.  

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار