امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135818
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
حجت‌الاسلام «محمدرضا حشمتی» معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد در جمع خبرنگاران با اشاره به بدهی این معاونت به ناشران قرآنی، اظهار داشت: ...

حجت‌الاسلام «محمدرضا حشمتی» معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد در جمع خبرنگاران با اشاره به بدهی این معاونت به ناشران قرآنی، اظهار داشت: بر اساس اسناد  موجود برخی ناشران سال گذشته در بیست‌ ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از معاونت بدهی‌هایی دارند که با بررسی‌های صورت گرفته صحت آن ثابت شده است.

وی با بیان اینکه ما از بدهی معاونت به ناشران متعجب شدیم، گفت: همیشه ناشران برای حضور در نمایشگاه و گرفتن غرفه مبلغی را به معاونت می‌دهند اما اینکه چرا معاونت به ناشران بدهکار است باعث تعجب ما شد البته با این وجود ما به تعهدات مدیران قبلی پایبند هستیم.

معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد با اشاره به پرداخت بدهی ناشران قم تا پایان سال، افزود: پرداخت بدهی‌ها یکی از اولویت‌های معاونت قرآن و عترت ارشاد است بر همین اساس ما تمام تلاش خود را برای عمل به تعهدات مدیران قبلی خواهیم کرد.

به گزارش فارس، اتحادیه ناشران قم با ارائه اسناد به بدهی 37 میلیونی معاونت قرآن ارشاد از زمان نمایشگاه قرآن بیست‌ویکم اشاره کرده و در نامه‌ای به حجت‌الاسلام «محمدرضا حشمتی» خواستار پرداخت این بدهی و حمایت شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار