امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135824
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،نسخه اصلی این فیلم در سال 1979به روی پرده سینماهای جهان رفت.داستین هافمن بازیگر کلاسیک سینما،تازه ترین بازیگری است که ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،نسخه اصلی این فیلم در سال 1979به روی پرده سینماهای جهان رفت.داستین هافمن بازیگر کلاسیک سینما،تازه ترین بازیگری است که به جمع عوامل تولید آن پیوسته است.

قبل از او،مورگان فریمن و مایکل کین هم برای بازی در دو نقش مهم این کمدی انتخاب شده بودند.این سه بازیگر در نقش سه کاراکتر اصلی «داخل سبک شدن» بازی خواهند کرد.در نسخه اصلی،جرج برنز در کنار آرت کارنی و لی استراسبرگ این سه نقش را بازی کردند.

این سه کاراکتر،شهروندان معمولی منطقه بروکلین هستند که تصمیم به سرقت از یک بانک را می گیرند.نقابی که این سه تن به صورت می زنند،با عکس برادران مارکس(کمدین های کلاسیک سینما)تزئین شده است. بزودی اقدام آن‌ها مورد توجه رسانه‌های گروهی قرار گرفته و تبدیل به یک موضوع مهم مورد بحث مردم عادی درمی آید.

قبل از این قرار بود تیودور ملفی وظیفه کارگردانی نسخه تازه فیلم را به عهده بگیرد.اما حالا صحبت از هم کاری زک براف با این پروژه است.

کلید فیلمبرداری فیلم اوایل تابستان سال جدید میلادی در شهرنیویورک زده می شود.این فیلم با هزینه تولید 45 میلیون دلاری ساخته خواهد شد.

نسخه اصلی «داخل سبک شدن» را جرج برنز کارگردانی کرده بود و در آن،فضای دهه هفتاد میلادی شهر نیویورک و مشکلات مردم عادی آن را به تصویر کشیده بود.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها