امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135825
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
محمد قهرمانی معاون فرهنگی هیأت رزمندگان اسلام در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جلسه اخیر ...

محمد قهرمانی معاون فرهنگی هیأت رزمندگان اسلام در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جلسه اخیر دست‌ اندرکاران فیلم مهدوی «کسوف» با مسئولان مرکز تخصصی مهدویت ابراز داشت: در این دیدار که حجج اسلام مجتبی کلباسی رئیس مرکز تخصصی مهدویت، محمدرضا نصوری معاونت تبلیغ و اطلاع رسانی مرکز به همراه پنج نفر از کارشناسان از جمله آرانی، شهبازیان، سلیمیان، صدوقی و عرفان برگزار شد، قرار شد نقطه نظرات کارشناسان مهدویت در فیلم «کسوف» لحاظ شود.

وی افزود: در نظر داریم برای نخستین بار در حوزه مهدویت با توجه به دغدغه‌ای که وجود دارد با دوستان گروه فیلم‌نامه نویسی ورود پیدا کنیم تا بتوانیم پیام موضوع مهدویت را به شایستگی منتقل کنیم.

قهرمانی با تأکید بر اینکه نمی‌توان همه مفاهیم مهدوی را در قالب فیلم منتقل کرد، اظهار داشت: طبیعی است که فیلم «کسوف» خمیر مایه داستانی خواهد داشت و این نام هم با توجه به موضوع مهدویت انتخاب شده است،‌ زیرا در کسوف خورشید از دیدگان پنهان است.

وی ادامه داد: در این جلسه قرار شد که مرکز تخصصی مهدویت یک کارشناس به عنوان ناظر بر محتوا انتخاب کند و قراردادی در این رابطه تنظیم شود، همچنین کارگردان فیلم «کسوف» هم بعد از نگارش فیلم‌نامه مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها