امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 135836
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 129
محمدحسین خوش بیان در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: «لشگر توفیق» به سفارش طرح و برنامه ...

محمدحسین خوش بیان در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: «لشگر توفیق» به سفارش طرح و برنامه شبکه دو و با هدف بیان نقش اتحاد و همدلی هر چه بیشتر مردم در صحنه‌های مختلف جامعه تولید شده است.

وی افزود: این اثر که ساختاری مفهومی دارد، در 9 قطعه 2 تا 4 دقیقه ای تولید شده در  قالب جلوه‌های ویژه و انیمیشن و همچنین رئال روی آنتن می رود.

به گفته این تهیه کننده«لشگر توفیق 2» برنامه های«لبه پرتگاه»، «ایران قوی می ماند»، «6 دهه دخالت»، «زمستون هم بهاره»، «تهاجم سیاهی»، «بر فراز شهر»، «زیبایی» و کلیپ های دیگر را شامل می شود و شور و نشاط گسترده مردم در پیروزی انقلاب، انتخابات ریاست جمهوری، حماسه 9 دی، و تاثیر آن در سرنوشت آینده ملت ایران را از منظر مختلف بررسی کند.

وی افزود: «لشگر توفیق»  با استفاده از شعار‌ها و نمادهای انقلاب، در قالب سبک جدید به نام «نما گفت»، شور و نشاط گسترده مردم در پیروزی و صحنه های مختلف از جمله 9 دی، 6 دهه دخالت آمریکا و مسائلی از این دست را به تصویر می کشد. 

این تهیه کننده گفت: سبک «نما گفت» سبک بدیع و تازه ای است که در آن بر اساس گفته های یک شخص ایده پردازی و ساخت تصویر انجام می شود.

خوش بیان تصریح کرد: انتهای هر قسمت از مجموعه تیزرهای «لشگر توفیق» با بیتی برگرفته از شعر حافظ ( لشگر توفیق همراه تواند- خیز اگر بر عزم تسخیر جهان ره مى‌کنى) پایان می گیرد.

وی تصریح کرد: «لشگر توفیق» 8 و 9 دی به صورت میان برنامه های کوتاه روی آنتن شبکه دو می‌رود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها